tik-tok instagram youtube radio
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Zaproszenie na X Ogólnopolską Konferencją Naukową z cyklu ŻYWNOŚĆ - ŻYWIENIE – DIETETYKA

Zaproszenie na X Ogólnopolską Konferencją Naukową z cyklu ŻYWNOŚĆ - ŻYWIENIE – DIETETYKA

Szanowni Państwo,

zapraszamy na X Ogólnopolską Konferencją Naukową z cyklu ŻYWNOŚĆ - ŻYWIENIE – DIETETYKA na temat: Żywność funkcjonalna a diety niekonwencjonalne.

Głównym organizatorem konferencji jest Katedra Dietetyki i Badań Żywności, Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie, a współorganizatorami Polskie Towarzystwo Technologów Żywności oraz Komitet Nauk o Żywności i Żywieniu PAN.

Konferencja odbędzie się 21-22 listopada 2024 roku w siedzibie Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie na ul. Armii Krajowej 13/15.

Szczegółowe informacje >>> 

Zgłoszenie uczestnictwa prosimy dokonać poprzez formularz dostępny na stronie: https://forms.gle/cFjDPfaCnGMPVkrXA do 30 września 2024 r.

Umieszczamy >>>wzór streszczenia<<<, które należy odesłać do dnia 31 października 2024 r na adres email: dietkonf@ujd.edu.pl

Dodatkowo informujemy iż hotel Ibis przygotował ofertę specjalną dla uczestników konferencji. Oferta obejmuję pokoje jedno i dwuosobowe:

Cena pokoju jednoosobowego ze śniadaniem 240 PLN/doba.
Cena pokoju dwuosobowego ze śniadaniami 290 PLN/doba.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://www.dietkonf.ujd.edu.pl/n1203,Oferta-specjalna-Hotelu-IBIS-Czestochowa--