Wersja kontrastowa:
Alt + Z
Treść strony:
Alt + X
Nawigacja strony:
Alt + C
Mapa Witryny:
Alt + V
Ruszył nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej IV kadencji
Zbieranie zgłoszeń trwa do 2 sierpnia 2026 roku.
Zapraszamy młode liderki oraz liderów, społeczniczki i społeczników, osoby eksperckie zaangażowane w działania w obszarze klimatu i środowiska do udziału w rekrutacji.
To wyjątkowa inicjatywa, która daje młodym dorosłym realny wpływ na politykę klimatyczną i środowiskową w Polsce.
Czym jest Młodzieżowa Rada Klimatyczna?
To społeczny organ doradczy działający przy Ministrze Klimatu i Środowiska. W jej skład wchodzi od 16 do 26 osób w wieku 18-27 lat. Kadencja Rady trwa dwa lata.
Co należy do zadań Rady?
Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:
Rusza nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej IV kadencji - Ministerstwo Klimatu i Środowiska - Portal Gov.pl,
regulamin naboru: Wzory formularzy do pobrania - Ministerstwo Klimatu i Środowiska - Portal Gov.pl