tik-tok instagram youtube radio
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Kluczbork – Stypendia dla studentów zawodów medycznych

Kluczbork – Stypendia dla studentów zawodów medycznych

Kluczbork – Stypendia dla studentów zawodów medycznych

Gmina Kluczbork  ogłasza kolejny – trzeci już nabór na stypendia dla studentów kierunków medycznych, pielęgniarstwa lub ratownictwa medycznego, którzy będą chcieli podjąć pracę w kluczborskim szpitalu. Stypendia wynoszą 2000 zł miesięcznie (medycyna, w trakcie trwania roku akademickiego), oraz 1000 zł lub 1200 zł miesięcznie (studenci kierunków pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne). Oferta skierowana jest do studentów wszystkich uczelni, a stypendia Gminy Kluczbork mogą łączyć się z innymi stypendiami (np. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego).

W 2022 roku przyznano 7 stypendiów, 3 dla studentów kierunków lekarskich i 4 dla kierunków pielęgniarskich.

Nabór wniosków trwa od 1. czerwca do 10. września 2023r.

Chcemy w ten sposób aktywnie wspierać Powiatowe Centrum Zdrowia w Kluczborku w poszukiwaniu kadr, jak również zachęcić młodych ludzi do tego, aby wracali do pięknego Kluczborka, współtworzyli naszą wspólnotę lokalną i aby czuli się tutaj dobrze. Ale tą ofertą chcemy zainteresować też osoby pochodzące z innych miast, ponieważ wiemy, że warto przyjechać do Kluczborka.

Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne dokumenty, informacje i wnioski. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Wydziałem Promocji i Rozwoju Gminy tel. 0048 77 418 14 81 wew. 1043 lub 1040 email: promocja@kluczbork.pl 

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora i w w załącznikach do ogłoszenia.

Dokumenty do pobrania na stronie:
https://www.mojestypendium.pl/stypendium_krajowe/kluczbork-stypendia-dla-studentow-zawodow-medycznych-2/